Eşya Depolama

Foça Eşya Depolama

Eşya muhafazası, şirketimizin ifa ettiği profesyonel hizmet yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Eşya barındırma, korunması icab eden bir eşyanın (mesela arabalar ve motosikletler, işyeri eşyaları, evlerinizde mevcut olan eşyalar, atamayacağınız fazla eşya ve malzemeler, koliler bunun gibi) korumalı depo binalarında ve hususi bölmelerde koruma altına alınması sürecidir.

Kurumumuz, Foça'da evden eve nakliyat ve ofis nakliyesi hizmetlerinin yanında, müşterilerinin isteği dahilinde elverişli maaliyetlerle belli süreçte depolama işlemleri de uygulamaktadır. Senelik ya da daha fazla periyotta depolama anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olmak üzere nakliyat ücretsizdir.

Günün her saatinde CCTV sistemiyle korunan depolama merkezlerimiz, meydana gelebilecek tüm afetlere karşı da sigortalıdır.

Şirketimizce uygulanan depolama ücretleri, son derece makuldür. Önceden tespit edilen dışında ayrıca fiyat tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm fiyatlandırma, önceden müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin memnun olmalarının hedeflendiği eşya muhafazası alanında, lüzumlu tüm öğeler şirketimizce hesaba katılmıştır.

» İzmir Eşya Depolama

 

Foça Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih DEĞİRMENCİ

  Foça içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Foça'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Foça'da olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Foça Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Foça'dan Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.