evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Organizasyonu

Evden eve taşımacılık organizasyonu, eşya nakliyesi işlerinin, mobilya, elektronik eşyalar yahut başka eşyaların zarar görmemesi gerekçesi çerçevesinde mecburi önlemlerin alınması içeriğiyle, belli bir düzenle tatbik edilmesidir. Eşyaların toplanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, kamyon veya kamyonetle ile taşınıp yeni yerlerine güvenle iletilmesi sürecini kapsar.

Evden Eve Taşımacılık Ne demektir? Nasıl Yapılır?

Evden Eve Taşıma, evinizde bulunan mobilyalar, malzeme ve eşyalarınızın yeni mekana taşınmasında, eşyaların ziyan görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, deneyimli bir kadro tarafından demonte ve kurulum işlemlerinin de yerine getirildiği uzman bir taşıma modelidir.

Evden Eve Nakliye İşlemleri

Evden Eve Nakliyat yalnızca eşyaların taşınması manasında olabileceği gibi, nakledilecekleri evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de yapılabilmektedir.

Eşyaların hasara izin verilmemesi amacıyla, bulundukları yerde sökme işlemleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve taşınması ile tekrar montajlarının yapılması ve kullanıma müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık süreçlerinin özünü meydana getirmektedir.

Taşıma sürecinin en seçkin aşaması ve vazgeçilmezi konumuna gelen evden eve taşıma, mesleğinin hakikaten ustası bir ekip tarafından yerine getirilmediği hallerde ağır ve telafisi ihtimal dahilinde olmayan engellere neden olabilmektedir.. Eşya ve yüklerinizi taşınması için emanet ettiğiniz şirketin, alanında uzman ve deneyimli bir kadrosu, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma araçları ve güçlü kurumsal altyapısı ile itimat edilen bir kuruluş olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve taşımacılık sektöründe öncelikli olarak lüzum atfedilmesi icab eden unsur ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak möble, araç gereç ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanma özelliklerine göre belirtilen değişik ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak taşıma için hazırlıklı duruma getirilmeleri son derece önemlidir.

Kaliteli ve deneyimli bir takviyeyle arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma olarak bilinmesi de sınırlı bir bilgi anlamıyla benimsenmektedir. Taşınma prosedüründe hemen faaliyete geçmeden önce, ciddi bir tasarı oluşturulmalıdır.

Kurumumuzun alanında profesyonelleşmiş ve aynı zamanda tecrübeli kadrosu desteğiyle, taşınmanın tüm zahmetinden kolay bir şekilde uzak kalabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de garanti ederek taşınacağınız mekana geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri Sırasında Yerine getirilen Faaliyetler

- Eksper incelemesi: Nakliyat projesinin tam manasıyla düzgün yapılması için taşınacak mekanda inceleme içeriğini belirten ve aynı zamanda firmamızın ücret almadan arz ettiği eksper servisinden yararlanmalısınız.

- Taşıma sigortası: Eşya taşıma sigortası, eşyalarınızı nakil süreçleri sırasında olasılık dahilinde olan ve arzu edilmeyen durumlara ve zararlara karşı güvenlik içerisinde tutar.

- Demonte ve Montaj: Evde bulunan eşyaların doğru şekilde paketlenmesi, kamyon veya tıra sağlam konumlandırılması ve daha güvenli nakledilmesi amacıyla söküm hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca Elbise dolapları gibi parçalarına ayrılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, yeni adreslerinde tesbip ettiğiniz şekilde konumlandırılarak tekrar ekibimizce monte edilir.

- Ambalaj malzemeleri ve Ambalajlama: Beyaz eşyalar, mobilyalar, mutfak gereçleri ve diğer ev eşyaları için değişik ambalaj gereçleri kullanılarak sarım metodları uygulanmaktadır.

- Taşıma aracına yükleme: Demonteleri ve ambalajlamasi yapılmış olan mobilya ve diğer yüklerinizin nakliyat sırasında sarsıntılara karşı muhafaza edilmeleri, taşıma aracına sağlam yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen yere nakliyesi yapılan ve kurulumları yapılan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan belirlediğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya depolama: Ev eşyası depolama programı olan kurumumuzla irtibat kurarak lüzumlu olan korumalı depolarınızı isteyebilir, nitelikli ve güvenilir ev eşyası depolama hizmeti alabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat işlemlerinde özellikle eşya güvenliği konusuna etraflıca özen gösterilir. Kurumsal bir kuruluş anlayışının verdiği uzman perspektif neticesinde, eşya ve malzemelerin zayi olması veya tahrip olması gibi vakaların önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun tatbik ettiği ücretlendirme politikası ile, her kişi kolay bir şekilde söz konusu hizmetten yararlanabilecektir. Eşyalarınızın en kısa zamanda ve güvenli şartlar çerçevesinde taşınması ve yerleştirilmesi için, şirketimize her zaman itimat edebilirsiniz.

» İzmir Evden Eve Nakliyat