Ofis Taşıma

Foça Ofis Taşıma

Şirketimiz Foça İş yeri Nakliye kuruluşları arasında güçlü organizasyon özelllikleri ve aynı zamanda koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla tercih edilen bir organizasyondur.

İş yeri taşıma başka taşıma modellerinden farklı şekilde çok daha özel ilgi ve de potansiyel isteyen bir eşya taşıma biçimidir.

Ofisinizin taşınması konusu için kurumumuzla irtibat kurduğunuzda ilk aşamada ekspertiz uzmanımız adresinize gelir ve iş yerinizdeki eşyalarınızı inceler. Analiz işlemi bitiminde nakliye planlaması çıkartılır.

Nakil esnasında naklin daha hızlı ve rahat yapılması için ofisteki eşya ve malzemeler bölümlerine ayrılarak nakledilir. Belgelerin bulunduğu dolaplar ve masaların sökümleri daha hızlı olabilmesi gayesiyle şarjlı vidalama tercih edilmektedir. Ofisinizde bulunan tüm malzemeler avrupadan getirdiğimiz özel malzemelere sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ve masa aksesuarları kolilenir ve üzerlerine gereken açıklamalar yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Kuruluşumuz büro taşımacılık işlemlerini teminat kapsamına almaktadır.

Foça Ofis Taşıma hizmetlerinde senelerdir önder konumunu muhafaza etmekte olan kuruluşumuz Kardeşler Taşımacılık, itimat ve sadakatle büro taşıma ihtiyacında olanlara hizmet sunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Foça Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih DEĞİRMENCİ

  Foça içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Foça'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Foça'da olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Foça Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Foça'dan Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.