şehirler arası nakliyat

Foça Şehirlerarası Nakliyat

İller arası nakliye, bölgesel nakliyeye nispeten uzak mesafeli taşıma şeklidir. Nakliyat yönüyle ayrımı bulunmaz. Şehirler arası taşımacılıkta uzaklık çoktur. Bu nedenden ötürü, söz konusu gaye için kullanılacak taşımacılık kamyonlarının uzak mesafelere dayanıklı ve güvenli olması gereklidir. İşletmemizin istihdam ettiği illerarası nakliye taşıtları, sağlam ve korunaklıdır.

Şehirler Arası Nakliye Ne anlama gelmektedir? Nasıl Neticelendirilir?

Günümüz taşıma teknolojilerinin ilerlemesiyle, kapalı kasa kamyonların kullanışlılığı ve sağlamlığı yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık kapsamında, yük türlerine göre özelleşen araçları istihdam eden organizasyonumuz, seri ve sağlam taşıma eylemleri sunmaktadır. Ülkemizin her yerine şehirlerarası taşımacılık hizmetleri veren kuruluşumuz, yurttaşlarımızın taşınma isteklerine en sağlam şekilde cevap sunabilmek konusunda, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları icra etmektedir. İllerarası evden eve nakliyat kademelerinde, tecrübeli personel görevlendirilir. Bununla beraber kurumumuzun kullandığı seçkin çalışma sistemleriyle son derece güvenli taşıma işlemleri gerçekleşmektedir.

Şehirlerarası Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Ekpertiz hizmetiyle nakliye faaliyetleri start alır ve gereken nakliye aracı, eksper tarafından saptanır. Anlaşmanın ardından tüm eşyalar teminat altına alınır. Kırılabilir eşyaların özel bir tarzda ambalajlanması ve öteki taşınacak materyalin paketlenmesi işlemlerinden sonra, nakliye nedeniyle belirlenen vasıtaya tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada büyük ve mukavemetli ev eşyaları istiflenir ve ardından kırılgan ev eşyaları indirilir.

Kapalı kasalı nakliyat araçlarımızın hassas malzeme taşıma hizmeti adına özgün bir şekilde üretilmesiyle, şehirler arası nakliyatta taşınan eşyaların güvenliği tam olarak sağlanmaktadır.

Firmamız adına Vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması temel hedefimizdir.

Şehirler arası taşıma alanlarında, eşyaların paketlenmesi ile kolileme süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzun mesafelerin sıkıntıları ile eşyaların taşınacağı ilin fiziki yapısı değerlendirilir ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi yöntemleri yerine getirilir. Ambalajlamadan sonra araç içi istifleme işlemi gerçekleştirilir. Dikkatle yerine getirilen ambalajlama ve araca istifleme sayesinde malzemeleriniz zarara karşı muhafaza edilmektedir. İllerarası nakliye için gerekli bütün belgelerimiz vardır. Araç operatörlerimiz tecrübeli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip kişilerdir. Şirketimizin ve çalışanlarımızın sahip olduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yolda olabilecek bütün resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Firmamız tonaj konusunda dikkatlice davranmaktadır.

Şehirler arası nakliye maliyetleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasa taşıtın niteliği, isteğe bağlı ek hizmetler ve aracın kapasitesi gibi durumlara bağlıdır. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat işlemlerinde en yerinde seçeneklerle maliyet belirlemektedir.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Foça Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih ASLAN

  Foça içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Foça'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Foça'da olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Foça Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Foça'dan Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.