Foça Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Foça Kardeşler nakliyat

Taşımacılık kapsamında 1968 senesinden beri görev ifa ettiğimiz zaman içerisinde sayısız şahıs, işletme ile kamu kuruluşuna taşımacılık yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda önemli taşıma kuruluşları içinde yer almaktadır.

Müşterilerine kaliteli ve ayrıca güvenceli iş yapan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içerisinde sağlam referanslar elde etmiştir.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerinde kullandığı 2 adet 6 tekerli ve 6 adet 10 tekerli lojistik aracı, bölgesel asansörlü ev nakliye alanında kullandığı bir farklı ev eşyası nakil asansörü aracı, ev eşyası muhafaza işlemleri amaçlı 1200 metrekare dahili bölümü olan, güvenlikli antreposu ve ayrıca nakil işlemleri yapılacak her yük ve eşya formuna uygun derlenmiş ambalaj gereçleri deposundan meydana gelmektedir. Aynı zamanda kuruluşumuzun, hizmet sunduğu kişi ve kuruluşların eşya taşıma gereksinimlerine sıkıntısız çözümler sunabilme gayesiyle görevlendirdiği, tümü kendi alanlarında deneyim sahibi ve tecrübeli eleman kadrosu bulunmaktadır.

"Siz İsteyin, Firmamız Yapar" sloganıyla, müşterilerine bir söz veren kuruluşumuz, müşterilerinin gereksinimlerinin ekonomik, kaliteli, güvenceli bir şekilde ve zamanında sağlanmasını esas kalite politikası bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Foça Kardeşler Nakliye Hizmetleri Hususunda Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Fatih DEĞİRMENCİ

  Foça içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri sistemi olan taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer nakliyat firmalarına nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Feyyaz bey ile irtibatta olduk ve dairemin nakliyesi gerçekleşti. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen elemanlara ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Foça'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Fatih KARAKOYUN

  Foça'da olan beş artı bir dairemin taşımacılık işini Foça Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Zafer bey ve ekibi tamamen beklediğim şekilde görevlerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden itinalı bir şekilde nakliye işlevini yaptılar ve sorunsuz bir halde eşya taşıma işlerimizi ifa ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ayla TÜTEN

  Eşyalarımı Foça'dan Elazığ'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma mevzuunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir düzenleri var. Gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Evde bulunan tüm eşyaları ambalajladılar. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün hizmet sundular. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.